Dotazník spokojenosti uživatelů knihovny
Věnujte prosím dotazníku pár minut svého času. Děkuji.
Vaše knihovnice

Dobrodružství v knihách pro děti

07.11.2019 00:00
Knihovnice pro děti 5. třídy připravila prezentaci autorů a jejich knih na téma dobrodružství. Prezentace obsahovala přehled českých, evropských i amerických spisovatelů a jejich děl, ukázky z audio knih či z televizního nebo filmového zpracování daných knih.

Komiks

24.10.2019 14:21
Komiksové knížky - stále populárnější žánr. Žáky 3. tříd s nimi seznámila knihovnice ve dvou besedách, kde je provedla prezentací s ukázkami zfilmovaných děl.

Příběhy dětí

22.10.2019 13:29
Příběhy dětí byl název besedy  pro žáky 2.třídy v místní knihovně. Knihovnice děti v prezentaci seznámila s knihami od českých i zahraničních autorů, kterou doplnila čtenými i hranými ukázkami. viz fotogalerie
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Úvodní stránka

Vítejte na internetových stránkách místní knihovny!

21.10.2020 13:53
  Co zde určitě najdete? Stránky Vám představí knihovnu a služby, které nabízí. Informují Vás o aktuálním dění jako jsou akce v knihovně nebo novinky ve fondu.  Představí Vám zajímavé projekty, které Vám pomohou vybírat si knihy přesně pro sebe „na míru“ a kde můžete potkávat spřízněné čtenářské duše.  Pomohou Vám najít knihovnu, nebo se na nás přímo obrátit. Doufáme, že zde snadno najdete vše, co hledáte a bude Vám zde příjemně. Jako při samotné návštěvě knihovny!  Budeme rádi, když nám dáte vědět, zda jste s našimi službami spokojeni!                                                                                                               ...

Výročí měsíce

Výročí srpna 2021

29.07.2021 14:57
 2. srpna 1901 se narodil František Heřmánek, český spisovatel, básník a rozhlasový pracovník.  23. srpna 1851 se narodil Alois Jirásek, český prozaik, dramatik a politik, autor řady historických románů a představitel realismu.   23. srpna 1951 se narodil Petr Šabach, český spisovatel, známý svými humoristickými romány a povídkami.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>